Vianočné želania 2009

Školský rok 2011/2012 Septima: 2. polrok

Školský rok 2010/2011 Sexta: 1. polrok2. polrok

Školský rok 2009/2010 Kvinta: 1. polrok2. polrok

 

Adriána Andrášová
Moje vianočné želanie? Hm... Na Vianoce odchádzam s celou rodinou na chatu, tak najviac zo všetkého si želám, aby sa tohtoročné Vianoce každému páčili a aby sa nikomu nič nestalo, keďže ideme na sever, kde je už teraz veľa snehu a ľadu, preto sa tam dá ľahko prísť k úrazu. To je asi všetko, želám veselé Vianoce.

 

Barbora Arbetová
Na Vianoce by som si želala, aby som sedela čo najďalej od Roba, lebo sa ma furt dačo pýta a nevie, čo je to, otočiť sa o 180o. Ďalej by som na konci roka chcela mať jednotku zo správania a chcela by som si zlepšiť známku z fyziky. A z tých splniteľných by som chcela lístok na Pohodu a STEELy.

 

Monika Babirádová
Na Vianoce by som chcela, aby si ľudia vážili ostatných rovnako ako samých seba, aby sme sa dokázali tolerovať napriek rozličným farbám pleti, náboženstvám a ostatným rozdielom. Aby sme prestali znečisťovať Zem, vyrubovať pralesy, znečisťovať vodu, vzduch, pôdu, a chcem, aby sme zastavili globálne otepľovanie. A samozrejme svetový mier. A ešte, aby ma nefotili 

 

Terézia Barčáková
Moje jediné vianočné želanie je svetový mier, prípadne aj tie lepšie známky. 

 

Tamara Bartková
(nebola v škole) tak ja jej prajem, aby bola vždy taká pekná a múdra. (Iveta Liptáková) 

 

Vratislav Eliáš
Ja na Vianoce nič nepotrebujem, pretože všetko už mám .  Mám šťastnú
rodinu, veľa dobrých kamarátov a hlavne vynikajúcich profesorov .  Ale
predsa len je tu jedna vec, čo by som si prial: aby tu už bola vianočná
pohoda, krásne chvíle strávené s rodinou a vôňa stromčeka .
 

Nikoleta Horňáčková
Mojím najväčším vianočným želaním je niečo, čo sa nemôže zverejniť a je to nemožné, ale druhé najväčšie želanie je, aby som sa na šk. rok 2010/2011 dostala študovať do Francúzska a aby sa mi tam darilo a zlepšila sa moja francúzština, no a ďalším veľkým želaním je, aby mi aj naďalej zostali takí skvelí priatelia ako mám teraz pri sebe, s ktorými je vždy fajn a aj zlé chvíle sa menia na krásne momenty. Ďakujem Linde, Andree, Alexandre a Tamare.

 

Žofia Chrobáková
Na Vianoce si želám, aby sa napriek rozdielnym náboženstvám a tradíciám zjednotili všetky krajiny bez zbytočného násilia, aby sme k sebe boli všetci tolerantní a dokázali si odpustiť naše chyby a aby sme si všetci pomáhali. 

 

Monika Jančovičová
Chcela by som ísť do Japonska. Potom by som chcela zastaviť najotrasnejšie veci na Zemi: globálne otepľovanie, bordel vo vzduchu, vo vode a všade možne... a zastaviť vyrubovanie pralesov. Sú totiž zelené. . A na Vianoce chcem diabolo . To predtým sú skôr... hm... zbožné priania. 

 

Michaela Kováčiková
Neviem, čo by som si priala..., možno, aby som prestala prehrávať s matikou, fyzikou a chémiou 4:0 a potom sú tu len želania vysoko nad rámec finačných možností mojich rodičov. (pardon Ježiško)

 

Andrea Kyselicová
Na Vianoce si prajem, aby snežilo. 

 

Róbert Lexman
Na Vianoce by som si želal, aby pani profesorka Michaela Kališová z mikulášskej čiapky rozdávala cukríky. Mohli by s ňou ísť aj pani profesorky Ivetta Liptáková ako čert a Daniela Vančová ako anjel.

 

Alexandra Lochmanová
jedným z mojich želaní je ísť študovať do zahraničia, do Kanady. Ďalšie želania sú také obyčajné - knihy, oblečenie, cédéčka.
A samozrejme, želám si aj zdravie, šťastie a lásku pre rodinu a priateľov a aj pre mňa! 

 

Pavol Martiš
veľa pohody, zdravia a šťastia 

 

Linda Melicherová
Na Vianoce by som si priala vidieť Ježiška. Nič by mi neurobilo väčšiu radosť. Vianoce by som si priala stráviť s priateľmi.  

 

Monika Michalíková
by si priala DOKONALÉ NIČ

 

Liliana Mišáková
Nechcela by som žiadne materiálne darčeky, ako je napríklad oblečenie atď. Možno by ma od rodičov potešil lepší prístup k známkam, aj keď sa zrejme učili lepšie ako ja. 

 

Lukáš Moštenický
Ahoj Ježiško,
už dlho som ti nepísal, ale chcel by som to napraviť. Ako sa máš? A čo deti, je niečo nové? Ja dúfam, že ty aj tvoje ratolesti sa máte dobre.
Minulý týždeň som ti poslal malý príspevok na tvoju firmu, keď sa ti tá továreň na hračky tak sľubne rozbehla. A kedy nás prídeš pozrieť? Už si u nás skoro rok nebol.
Mimochodom, keď prídeš, mohol by si mi doniesť nejaké tie ponožky a žuvačky ako každý rok? Ďakujem.
Lúči sa s tebou Lukáš
P.S. Prepáč, že som ťa nebol pozrieť, ale letenka na sever je príliš drahá. 

 

Martin Néma
aby sme boli všetci šťastní a zdraví a aby Samo odpustil Danovi, že má kvôli nemu 3 z Chémie. 

 

Daniel Oriešek
šťasie, zdravie, pokoj svätý 

 

Šimon Priadka
Na Vianoce si prajem, aby sme boli všetci zdraví a šťastní.

 

Katarína Sedláčková
1. veľa snehu
2. absolvovať v ZUŠ
3. nové dosky pod lavice
4. opraviť stoličku s tromi nohami
5. presťahovať sa na severný pól za Santom
6. aby nás pani prof. Liptáková zajtra nefotila  (nesplnilo sa)
7. tenisovú a basketbalovú halu 

 

Jakub Slávik
Na Vianoce by som si želal, aby sme boli všetci šťastní a zdraví. 

 

Samuel Štefanec
Na Vianoce by som chcel jednotku z každého predmetu,čo sa na škole učíme.

 

Andrej Šuľak
Na Vianoce si želám to čo ostatní - aby boli všetci zdraví, šťastní a aby mali to, čo chcú, aj keď viem, že sa to nedá, ale chcel by som, aby to tak bolo. A keď niekto niečo veľmi chce, tak je možné aj nemožné. Chcel by som aj to, aby sme všetci prežili vianočné sviatky čo najlepšie a aby sme začali nový rok 2010 s čo najlepšími známkami a niektorí aj s čo najlepším lyžiarskym. 

 

Dominika Šumajová
- aby slniečko stále svietilo a bolo teplo
- svetový mier 

 

Martin Zelník
Na Vianoce by som chcel veľa zdravia, šťastia, lásky a božieho požehnania. Nech sa zídem s rodinou a nech sviatky prebehnú v harmónii. 

 

 Marián Žabka
Chcel by som, aby hneď po Vianociach bolo znova leto a najlepšie aj letné prázdniny.