III. BB 2. polrok 2012/2013

Školský rok 2013/2014  IV. BB: 2. polrok

Školský rok 2011/2012  II. BB: 2. polrok

Školský rok 2010/2011  I. BB: 1. polrok2. polrokKto sme - prvé dojmy

 

Prospeli s vyznamenaním: Natália Gachová, Denisa Juhásová, Terézia Kacejová, Michal Kalus, Kristína Knuppová, Alexandra Kopčanová, Daniela Kozempelová

Prospeli veľmi dobre: 6 žiaci

Prospeli: 3 žiaci

 

Počet vymeškaných hodín v triede: 791
Priemer na žiaka: 49,44

Najmenej vymeškaných hodín: 1 - Daniela Kozempelová

Najviac vymeškaných hodín: 148

 

Priemerný prospech: 1,61

Najlepší priemer v triede: 1,17 - Terézia Kacejová, Kristína Knuppová, Daniela Kozempelová
Trieda je v prospechu na 4. mieste z 32 tried na škole
Najlepší priemer na škole: 1,48 - I.D

Najhorší priemer na škole: 2,16

 

 

Predmet Priemer Najlepšia Najhoršia
Informatika 1,00 1 1
Umenie a kultúra 1,00 1 1
Slovenský jazyk 1,13 1 2
Telesná výchova 1,25 1 2
Geografia 1,31 1 2
Dejepis 1,69 1 3
Anglický jazyk 1,81 1 3
Chémia 1,88 1 3
Matematika 1,94 1 4
Fyzika 2,00 1 4
Biológia 2,13 1 3
Francúzsky jazyk 2,19 1 3

 

     
Pochvala riaditeľom školy:

Natália Likavčanová - za 1. miesto v Krajskom a Okresnom kole Hviezdoslavovho Kubína a postup na celoštátne kolo.

 

 

Nikola Borisavlievič

V tomto školskom roku som úspešne zvládol autoškolu a k narodeninám som dostal dva Mercedesy- jeden skutočný a jeden na diaľkové ovládanie. Podarilo sa mi byť spokojný s koncoročným vysvedčením. Splnil som si sen keď som si ostrihal vlasy na 2mm a udal som tým nový štýl. Mercedes-Benz USA official ma followujú na instagrame, lajkujú mi fotky a k narodeninám mi posielajú nálepky za to, že jazdím iba autá ich značky. Som už len pár litrov od získania červeného Ferrari na diaľkové od Shell-ky, keďže som člen klubu (ďakujem Karlovi Benzovi za autá s extrémne vysokou spotrebou). Vždy sa nájdu ľudia, ktorí ma vytočia, ale myslím si, že týmito pár vetami som im spôsobil prinajmenšom záchvat závisti- mimochodom môj ďalší úspech.

 

Lenka Červeňanská

Dostala som za úlohu napísať pár mojich dojmov, pocitov, postrehov, atď., atď. ... Tak sa idem teda o niečo pokúsiť:
- prvotným postrehom je určite to, že som bez ujmy na  zdraví, či už fyzickom alebo psychickom, zvládla ďalší, v poradí už 3. ročník, čo znamená, že mám úspešne za sebou 3/5 môjho pôsobenia  na tejto škole

- vstúpila som do sveta dospelosti, a oslávim to ešte raz tandemovým zoskokom zo 4 km ( budem sa síce málinko báť, ale z tej výšky to musí byť supeer :) )

- s veľkou radosťou sa zúčastňujem výletov na motorke ( veď treba si prevetrať hlavu, no nie?! )
- mám síce jednu 3, ale veď sa tam stratí (dúfam)
- toľko rozpozeraných filmom, čo som mala v poslednej dobre, som nemala ešte nikdy :D
- vedeli ste, že v mojom podaní sa volá žemla so slaninou a syrom BUCHTA?!

- alebo, že moja spolužiačka je expertka na slovenský pravopis, pretože len ona dokáže napísať mäkkkosť na spôsob mekosť :D
No a čo dodať na záver?!.. Hádam už len to, že sa tu vidíme o rok ;)

 

Gabi Dobiášová

Takže. Tento rok bol podivný, ale aj tak si myslím že by som našla celkom dosť pekných vecí čo sa v ňom stali. Tak napríklad, vykvitli mi poľné kvietka, čo ja považujem tak trochu za zázrak. Skoro som sa naučila ako mi chodia vlaky, čo je zázrak tiež. Lenže ich potom zmenili. Potom, oficiálne chodím bosá krížom cez park, dostala som zrkadlovku, zachránila jedno vtáča pred mojimi sadistickými psami, naučila sa maľovať portréty a bola som na Kabátoch. Ďalej som sa zamilovala so Goetheho Werthera a do ešte jedného poloboha, začala som piecť, v  chemickej tabuľke som našla Túlium a presvedčila rodičov na výlet do Fínska. A vlastne keby bolo lepšie, asi ma už niet, lebo dávno som tak nelietala. Proste je mi krásne. A to by asi bolo všetko.. :)

 

Natália Gachová

-už mi ostáva menej ako polovica tohto gympla, takže super. A mám novú spolusediacu, najzlatšia je. Asi toľko o škole.
-začala som cvičiť.
-už si viem uvariť obed.
-prestala som pozerať TV.
-mám dosť followerov na tumblr.
-myslím, že som si ešte zlepšila vzťah s mojou dobrou kamarátkou - lenivosťou. Sme super dvojka. A je nám úplne jedno, že sme také kamarátky, aj keď by sme možno podľa niekoho nemali byť
- ale aj tak je najdôležitejšie že sa dobre bavím, užívam život, mám okolo seba najlepších ľudí... A proste je mi najlepšie. 

 

Katarína Hlavatá

 

Silvia Holá

 

Denisa Juhásová

Úspechy za tento školský rok? Mám taký čudný pocit, že asi ani žiadne nemám. Keď už ale musím niečo spomenúť, tak tu je také malé zhrnutie tohto roku:
• Mám veľmi dobré vysvedčenie
• Zvládla som testy communy
• Konečne som si kúpila toľko šiat, koľko som chcela
• Nebola som chorá, okrem nádchy a kašľu 
• Mám ďalšie dve úžasné spolubývajúce na intráku
• Prečítala som niekoľko dokonalých kníh
• Snažím sa udržiavať harmonický vzťah s mojimi sestrami, rodičmi a priateľmi (darí sa!)
• Dostala som úžasnú tortu k narodeninám a praktický darček od mojich spolužiakov
• Prestala som piť kvantá sladených vôd a začala piť viac čistej vody ( ale kofola sa samozrejme nepočíta, lebo tej sa nevzdám nikdy )
• Týmto sa síce moc chváliť nemusím, ale môj pes ma poslúcha ešte menej, ako predtým, teda vôbec
• Už vôbec nepozerám TV

 

Tereza Kacejová

Konečne idú prázdniny a potom už len 2 roky na tejto škole:)  Za ten posledný sa mi podarilo opraviť dejepis z 3 na 1, dobre napísať communy, nájsť si brigádu, stretnúť sa so super ľuďmi a ešte mnoho iného :)
Okrem toho som zistila,
-že aj v apríli môže snežiť,
-že cesta vlakom do Banskej Štiavnice je dlhá a nikdy nevieš čo sa stane :D
-že "odieuse" nie je "božský", ale "odporný"
-a že zapustený balkón a vysunutá lodžia sú dve rozdielne veci :D

 

Michal Kalus

Nie je veľmi ľahké popísať tento rok, ale opäť môžem konštatovať, že som s ním spokojný. Prežil som výmenný pobyt v Holandsku, ktorý bol geniálny a spoznal som svetlé stránky holandskej kultúry. Dokázal som prežiť tohtoročnú hroznú zimu bez následkov aj keď sneh a ľad boli všade, čo mi neuveriteľne liezlo na nervy. V škole je tiež všetko super, už sa neuveriteľne teším na leto – nebudem sa síce mať kedy zastaviť, ale nepochybujem, že bude úžasné. Známky sú výborné, napriek tomu že moje sústredenie nebolo také ako minulé roky. Beriem pozitívne to, že už nám ostávajú len dva roky, viac ako polovicu máme za sebou – je až divné ako rýchlo to všetko ubehlo a opäť tu píšem tieto riadky. Takže dúfam, že nasledujúci rok bude rovnako úspešný a opäť sa ocitnem píšuc tieto riadky. Prajem vám veľa zábavy počas leta.

 

Alexandra Kopčanová

Momentálne končím tretí ročník bilingválneho štúdia na tejto škole a musím povedať, že celkom úspešne. Pociťujem, že tento ročník nebol práve najjednoduchší na zvládnutie, ale nič nie je predsa nemožné. Nadobudla som veľa nových skúseností a vedomostí, v neposlednom rade sa zmenil môj všeobecný pohľad na svet. Veľakrát som bola na konci so silami, mala som chuť sa na všetko vykašľať, ale tá najľahšia cesta nemusí byť vždy tá najsprávnejšia. Tento rok som sa prihlásila na jazykovú školu, na autoškolu a popritom som mala starosti s normálnou školou. Bolo to ťažké, ale teraz, keď som to všetko zvládla, mám dobrý pocit, som spokojná. Táto škola ma robí istým spôsobom silnejším človekom a som jej za to vďačná. Viem, že tie dva roky čo ma ešte čakajú budú náročnejšie, no budem sa snažiť, aby mi ten pocit spokojnosti ostal aj naďalej. Maturity, skúšky, testy commun... No momentálne myslím len na jedno: na zaslúžený oddych, takže prajem všetkým pekné prázdniny! 

 

Daniela Kozempelová

Myslím, že tento rok nebol práve najľahší, no napriek tomu som ho zvládla celkom dobre.
Jedným z tohtoročných  úspechov je pre mňa aj to, že som sa dostala za polovicu nášho 5-ročného štúdia. Ďalej som si popri skole dokončila autoškolu, 9.ročník klavíra, zvládla koncoročné testy communs a  zlepšila si vysvedčko. Tiež som sa naučila že ak chcete úspešne zvládnuť testy, písomky, skúšanie v škole..tak si treba za 1. VERIŤ za 2. MAŤ FANTÁZIU a možno až na 3. či 4. mieste mať nejaké tie vedomosti.. ;o) Toľko asi o úspechoch a škole..Poďme si užívať prázdniny a leto!!! :D